Csukafejes és Inter győzelem, Balogh Norbert hat percet kapott

Az olasz bajnokság (Serie A) 28. fordulójának zárómérkőzésén az Inter 3-1-es győzelmének köszönhetően otthon tartotta a három pontot a Palermo ellen, és ezzel továbbra is szorosan követi a 4. helyezett Fiorentina-t. A vendégeknél Balogh Norbert csereként lépett pályára a 84. percben.

Az Internazionale már a 11. percben megszerezte a vezetést Adam Ljajic pontos lövését követően (1-0), majd a 23. percben Mauro Icardi duplázta meg a hazaiak előnyét, aki Palacio beadását juttatta szép mozdulattal Sorrentino hálójába (2-0). Az első félidő utolsó percében aztán Franco Vazquez-nek sikerült elrontania a milánóiak örömét, ugyanis a szünet előtt pár másodperccel Rispoli beadását sikerült óriási erővel bevágnia a felső léc alá (2-1).

A második játékrész elején az Inter-nek sikerült hamar visszaállítania a kétgólos előnyét. Az 54. percben ugyanis Ivan Perisic érkezett Icardi beadására és egy nagyszerű csukafejessel megszereztet csapata harmadik gólját (3-1). A Palermo ezek után megpróbálta cserékkel felfrissíteni a játékát, többek között Balogh Norbert-et is pályára küldte a vandégek mestere. Az Inter azonban teljes mértékben uralta a pályát, magabiztosan tartották a labdát és végül könnyedén hozták a kötelező győzelmet.